Pracownicy naszych placówek:

lek. wet. Anna Machura

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie. Specjalność i pasja - dermatologia psów i kotów. Dodatkowo - interna (w tym m.in. elementy kardiologii), profilaktyka. Regularnie uczestniczy w kursach specjalistycznych.

lek wet Anna Chećko

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. W naszym zakłaczie zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób psów, kotów i pozostałych zwierząt towarzyszących, dietetyką, chirurgia miękką i wieloma innymi. Systematycznie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w kursach i szkoleniach.

lek wet Ewelina Bator

Absolwentka Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie. W naszej klinice pracuje jako lekarz pierwszego kontaktu, zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób psów, kotów oraz pozostałych zwierząt towarzyszących, dietetyką, endokrynologia i wieloma innymi. Systematycznie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych kursach.

lek wet Zofia Budzińska-Sobczyk

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych oraz profilaktyką i dietetyką. Cały czas poszerza swoją wiedzę na wielu sympozjach i kursach.

lek wet Robert Imioło

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Specjalista chirurgii weterynaryjnej, członek PSLWMZ, prowadzi w naszej Przychodni konsultacje chirurgiczne i wykonuje badanie USG.

tech. wet. Piotr Kloc

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, pełniąc opiekę nad zwierzętami egzotycznymi - które nie zawsze są chętne do współpracy ;)

lek wet Marta Sablik

Rozwiąże każdy problem dotyczący końskiego zdrowia :)
www.mmwet.pl